Dva krát dva pre Roba Šútora a Subaru Rally Team Komárno z Ostrej Lúky

12. 09. 2018 Miro Majláth

Róbert Šútor spoločne so Subaru Rally Teamom Komárno a Škodou Octavia vybojovali dve druhé miesta v triede E1-2000 v rámci podujatia Valtec Ostrá Lúka 2018.

Komárňanský tím spoločne s jazdcom Robom Šútorom ukončil premiérovú sezónu v slovenskom kopcovom šampionáte. Jeho záverečné dve kolá sa konali neďaleko Zvolena, na Ostrej Lúke. Práve tunajšia trať bola z celých Majstrovstiev Slovenska pretekov automobilov do vrchu 2018 jedinou, pre Roba a jeho Škodu Octavia známou, keďže tu štartoval už v minulom roku. Práve znalosť trate asi dopomohla Robovi Šútorovi k dvojici dobrých výsledkov, keď mu v cieli oboch pretekárskych dní patrilo vždy druhé miesto v triede E1-2000.

„Bolo to dobré podujatie. Všetko fungovalo ako malo, aj počasie sa vydarilo a na preteky bolo priam stvorené, čiže ani veľmi teplo, ani zima. Tunajšiu trať som už mal vrytú do pamäti, čo bolo super. Ak k mojim dvom miestam v triede pripočítam aj desiate a jedenáste miesto v skupine E1 a dvadsiate a osemnáste v absolútnom poradí, som spokojný. Verím, že sme v tejto premiérovej sezóne presvedčili a zaujali. Snažil som sa do toho vložiť všetko, tak dúfam, že aj v Subaru Rally Teame Komárno budú spokojní. Ja by som všetkým chcel poďakovať za podporu,“ zhodnotil Róbert Šútor.

Pre Roba Šútora a Subaru Rally Team Komárno ešte sezóna neskončila. Fanúšikovia si jeho výkon budú mať možnosť ešte pozrieť začiatkom mesiaca november na podujatí Auto Show na SLOVAKIA RINGU.

Galéria