Moris Cup Jahodná 2017 otvorená aj zástupcom médií

    Deviaty ročník Moris Cup Jahodná je takmer predo dvermi, a preto by sme na tieto preteky chceli pozvať aj zástupcov médií. Či už píšucich novinárov, kameramanov alebo fotoreportérov.
    
    Organizátori z Auto Klubu Košice za spolupráce so spoločnosťou Moris Slovensko s.r.o. pripravili pre jazdcov a fanúšikov už deviaty ročník Moris Cup Jahodná, ktorý sa uskutoční už najbližší víkend, v dňoch 19.-21. mája 2017. Na súťaži sa zíde európska historická špička jazdcov pretekov do vrchu, ktorú doplnia jazdci medzinárodného pohára IHCC a slovenskí pretekári. Zoznam prihlásených obsahuje 83 mien jazdcov z ôsmich krajín Európy, takže rozhodne sa bude na čo pozerať!
    
    V uplynulých dňoch bol na webstránke organizátora pav.rallye.sk zverejnený dokument „Mediabook“, ktorý je každoročnou súčasťou prezentácie Moris Cup Jahodná. Táto „kniha pre médiá“ poskytuje základné informácie o pretekoch a o podmienkach práce novinárov. Radi by sme informovali, že pohyb vlastným motorovým vozidlom po trati bude možný počas oboch súťažných dní do 8:00 hod. V ostatnom čase budú môcť zástupcovia médií využiť „Media taxi“, na ktorý môžu nastúpiť v servisnom parkovisku alebo si ho „stopnúť“ na trati. Označený zástupca akreditovaných médií sa smie neobmedzene peši pohybovať v servise, v predštartovom priestore za prípravnou čiarou a na trati s výnimkou zakázaných priestorov. Neuposlúchnutie výzvy traťového komisára môže mať za následok až odňatie akreditácie.
    Prosíme, aby ste si pozorne prečítali podmienky akreditácie a zaslali akreditačný formulár vyplnený vo všetkých bodoch na adresu zdenka.t@pobox.sk. Uzávierka akreditácii je stanovená na 18. máj 2017.
    
    Zdenka Tamášová
    Tlačový tajomník Moris Cup Jahodná 2017
    


publikované: 17.05.2017 [15:57]
original URL: http://dovrchu.sk/php66/index.php?str=1&spr=961